شاخه اندازی اطلاعات شناسنامه شناسنامه

شاخه: اندازی اطلاعات شناسنامه شناسنامه الکترونیکی خبر اقتصادی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بولت در اولدترافورد کاپیتان منتخب ستارگان می‌شود

سریع‌ترین مرد دنیا به عنوان کاپیتان منتخب ستارگان دنیا در اولدترافورد بازی می‌کند.

بولت در اولدترافورد کاپیتان منتخب ستارگان می‌شود

بولت در اولدترافورد کاپیتان منتخب ستارگان می شود

عبارات مهم : فوتبال

سریع ترین مرد دنیا به عنوان کاپیتان منتخب ستارگان دنیا در اولدترافورد بازی می کند.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، یوسین بولت بالاخره به آرزویش یعنی بازی در ورزشگاه اولدترافورد می رسد. این در حالی است که هنوز به عنوان یک بازیکن حرفه ای به میادین نرفته هست. امروز (سه شنبه) سریع ترین مرد دنیا از طریق اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … اعلام کرد به عنوان کاپیتان در تیم منتخب ستارگان دنیا جهت بازی دوستانه برابر یک تیم انگلیسی به میدان خواهد کرد. این دیدار به منظور کمک به یونیسف انجام می شود و کاپیتان تیم انگلیسی رابی ویلیامز خواهد بود.

بولت در اولدترافورد کاپیتان منتخب ستارگان می‌شود

دیدار دوستانه دهم ژوئن در حضور افراد مشهور و ستارگان سابق فوتبال در ورزشگاه منچستریونایتد برگزار خواهد شد. آن ها قول دادند نمایش فوق العاده ای ارائه دهند تا به نماینده یونیسف در انگلیس کمک کنند. بلیت این دیدار که ۱۰ تا ۱۵ پوند ارزش دارد از طریق سایت کلوب یونایتد قابل خرید است.

بولت در اظهاراتش با سایت یونایتد اشتیاق خود را جهت بازی در تئاتر رویاها نشان داد و گفت: رویای من این است که فوتبالیست حرفه ای شوم و از این طریق می توانم در اولدترافورد در ژوئن به میدان بروم. بازی کردن در کنار ستارگان فوتبال اهمیت زیادی دارد.

سریع‌ترین مرد دنیا به عنوان کاپیتان منتخب ستارگان دنیا در اولدترافورد بازی می‌کند.

سریعترین مرد دنیا پیش از این با حضور در تمرین های تیم های اروپایی توانایی اش را در بازی فوتبال نشان داده هست. او در تمرین های دورتموند حاضر شد و در آنجا اعلام کرد دوست دارد فوتبال بازی کند و منچستریونایتد کلوب محبوبش هست. با این حال در نهایت با کلوب ماملودی ساندونز قرارداد امضا کرد و قرار است به عنوان یک فوتبالیست حرفه ای در لیگ یک آفریقای جنوبی به میدان برود.

واژه های کلیدی: فوتبال | ستارگان | فوتبالیست | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz