شاخه اندازی اطلاعات شناسنامه شناسنامه

شاخه: اندازی اطلاعات شناسنامه شناسنامه الکترونیکی خبر اقتصادی

راز نام فرزند سوم لیونل مسی

نشریه اوله مدعی شد که لیونل مسی، نام خواننده محبوبش را جهت پسر سومش گزینش کرده است. راز نام فرزند سوم لیونل مسی عبارات مهم : فرزند ..

ادامه مطلب

بولت در اولدترافورد کاپیتان منتخب ستارگان می‌شود

سریع‌ترین مرد دنیا به عنوان کاپیتان منتخب ستارگان دنیا در اولدترافورد بازی می‌کند. بولت در اولدترافورد کاپیتان منتخب ستارگان می شود عبارات م..

ادامه مطلب

انتقادهای کریمی وارونه نشود

علیرضا محرمی در یادداشتی هشدار داده است که هرگز انتقادهای کریمی در آستانه جام جهانی به تیم ملی ضربه بزند. انتقادهای کریمی وارونه نشود عب..

ادامه مطلب

اولیویه ژیرو به چلسی پیوست ، میچی باتشوایی راهی دورتموند شد

مهاجم بلژیکی چلسی با امضای قراردادی به صورت موقت تا آخر فصل به عضویت دورتموند درآمد. میچی باتشوایی راهی دورتموند شد/ اولیویه ژیرو به چلسی پیوست..

ادامه مطلب

جهت بردن پرسپولیس به کمک مشهدی‌ها نیاز داریم / عنایتی

سرمربی سیاه‌جامگان از همه هواداران مشهدی خواست تا جهت تشویق این تیم به ورزشگاه بروند. عنایتی: جهت بردن پرسپولیس به کمک مشهدی ها نیاز داریم عبا..

ادامه مطلب

بی‌تفاوتی به پاداش‌های میلیاردی , چالش بزرگ در پرسپولیس

بازیکنان پرسپولیس و کادرفنی این تیم بابت بی‌اعتنایی کلوب به بحث مطالبات‌شان به شدت عصبانی هستند و این مساله می‌تواند در ادامه به چالشی بزرگ جهت آنها تبدی..

ادامه مطلب

باید رو در رو با جباروف حرف بزنم ، عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.08.27 / شفر

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.08.27 /شفر :باید  رو در رو با جباروف  حرف  بزنم  عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی ..

ادامه مطلب

واکنش‌ها مدیران غیرحرفه‌ای بود ، دلال‌ها عامل محرومیت طارمی شدند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس کوتاهی مدیران کلوب را علت محرومیت مهدی طارمی و کلوب بیان کرد و گفت: دلال‌ها سالهاست در فوتبال کشور عزیزمان ایران هر کاری می‌کن..

ادامه مطلب

اینتر صدرنشین تازه سری A

اینتر هفته مسابقه های سری A را با پیروزی شروع کرد و توانست با دو گل کروتونه را از پیش رو بردارد تا موقتا صدرنشین شود. اینتر صدرنشین تازه س..

ادامه مطلب