شاخه اندازی اطلاعات شناسنامه شناسنامه

شاخه: اندازی اطلاعات شناسنامه شناسنامه الکترونیکی خبر اقتصادی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری علت نیکی کریمی جهت کمک مستقل به زلزله‌زدگان

نیکی کریمی در تصویر العمل به پیشنهاد کار یکسان با سایر بازیگران و صورت های معروف جهت کمک به زلزله‌زدگان می‌گوید ترجیح می‌دهم مستقل عمل کنم و با وسواسی که دارم خ

علت نیکی کریمی جهت کمک مستقل به زلزله‌زدگان

علت نیکی کریمی جهت کمک مستقل به زلزله زدگان

عبارات مهم : زلزله

نیکی کریمی در تصویر العمل به پیشنهاد کار یکسان با سایر بازیگران و صورت های معروف جهت کمک به زلزله زدگان می گوید ترجیح می دهم مستقل عمل کنم و با وسواسی که دارم خودم بالای سر کار باشم.

به گزارش خبرآنلاین، نیکی کریمی، بازیگر در مورد سفر سه شنبه آینده (هفتم آذر) به کرمانشاه در صفحه اینستاگرامش نوشت: «دوستان مهربانم، روزی که من جهت انجام پروژه های کاری به لندن آمدم، در شبانگاهش، متاسفانه کرمانشاه دچار زلزله شد و بنده گرچه امکان حضور در منطقه را نداشتم ولی از مردم در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … تقاضا کردم تا کمک نقدی جمع کنیم جهت مردم مصیبت زده.

علت نیکی کریمی جهت کمک مستقل به زلزله‌زدگان

با همکاری نیروهای دفترم در پایتخت کشور عزیزمان ایران و همکارانم در کرمانشاه و کمپین #پشتگرمی، کار گزارش دهی به مردم و نحوه به کار ‎بستن کمک ها را در روزهای اول با استفاده از اینستاگرام و کانال خبر رسان تلگرام پیش بردم تا مردم بدانند حقیقتا امانتدار اعتماد و کمکشان هستیم. طبیعتا حجم آسیب های منطقه بیش از این هاست که همه را بتوان با این کمک ها پوشش داد و در ضمن باید مراقب بود که موازی کاری نکنیم و مداخله در خدمت رسانی درست نهادهای مسوول (هلال احمر و نیروهای انتظامی و نظامی) نکنیم.

تجربه من در بم نشان داده بود که تاسیس مراکز خوب کودک و نوجوان باعث می شود به نسل بازمانده از زلزله کمک کرد تا سریعتر به زندگی برگردند و جراحت های معنوی و جسمی ارزش را سریعتر ترمیم کرد. بعد از فاز اول کمک ها و بارندگی منطقه، مردم زیادی به ما توصیه کردند که وارد جلسات یکسان با سایر بازیگران و صورت های معروف یا اشخاص کمک کننده در زلزله بشويم که متاسفانه در کشور نبودم و البته می خواهم توضیح بدهم که هم در تجمیع افراد مزیت هایی وجود دارد و هم در کارهای مستقل ستادی.

نیکی کریمی در تصویر العمل به پیشنهاد کار یکسان با سایر بازیگران و صورت های معروف جهت کمک به زلزله‌زدگان می‌گوید ترجیح می‌دهم مستقل عمل کنم و با وسواسی که دارم خ

من اعتقاد دارم این تکثر لزوما به معنی تفرقه نیست؛ بلکه انگاری تقسیم کار صورت گرفته است و هرکسی دارد به بخشی از کار کمک می کند.

من ترجيح می دهم مستقل عمل كنم و با وسواسی كه دارم خودم بالای سر كار باشم و در جريان باشم. ‎ من و کلا کمپین #پشتگرمی تصمیم بر کار دراز مدت داریم در زمینه توانمندسازی کودکان و و نوجوانان زلزله زده کرمانشاه و تاسیس مرکزی مجهز که خدمات آموزشی، تربیتی، هنری و فیلمسازی به فرزند ها بدهد که به امید خدا منشا خیر بشود جهت کل منطقه و کشور و طبیعتا به کمک های شما مردم نیاز خواهیم داشت.

دیروز در جهت مدیریت بحران فعلی و هوای سرد منطقه، به این نتیجه رسیدیم که بخشی از پول جمع آوری شده است را تخصیص داده شده است بدهیم به تاسیس منزل های پیش ساخته ضد زلزله و مجهز جهت خانواده های بیشماری که نیازمندند. من امروز به کشور عزیزمان ایران رسیده ام و سه شنبه به منطقه می روم و از آن جا به شما گزارش عملکرد می دهم

علت نیکی کریمی جهت کمک مستقل به زلزله‌زدگان

پی نوشت: يک خسته نباشيد هم به الهام پاوه نژاد عزيز بگم كه واقعا لذت بردم از حضورش و جواب يكی از پرسش های شما: هنوز می توانيد به همين شماره كارت وجوه نقدی خودتان را واريز كنيد ٥٠٢٢٢٩١٠٦٧٩٢٧٧٥٤»

واژه های کلیدی: زلزله | تلگرام | کرمانشاه | نیکی کریمی | اینستاگرام | صفحه اینستاگرام | اخبار فرهنگی و هنری

علت نیکی کریمی جهت کمک مستقل به زلزله‌زدگان

علت نیکی کریمی جهت کمک مستقل به زلزله‌زدگان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz