شاخه اندازی اطلاعات شناسنامه شناسنامه

شاخه: اندازی اطلاعات شناسنامه شناسنامه الکترونیکی خبر اقتصادی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی توضیح مدیر شرکت زندان‌ها راجع به اعتصاب غذای بقایی

رئیس شرکت زندان‌ها و کارها تامینی و تربیتی کشور ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص اعتصاب غذای حمید بقایی که جهت تحمل ۱۵ سال حبس در زندان اوین به سر می‌برد گفت: تمهیدات

توضیح مدیر شرکت زندان‌ها راجع به اعتصاب غذای بقایی

توضیح مدیر شرکت زندان ها راجع به اعتصاب غذای بقایی

عبارات مهم : ایران

رئیس شرکت زندان ها و کارها تامینی و تربیتی کشور ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص اعتصاب غذای حمید بقایی که جهت تحمل ۱۵ سال حبس در زندان اوین به سر می برد گفت: تمهیدات مورد نیاز را جهت وی فراهم کردیم و مانند سایر زندانیان به دکتر دسترسی دارد.

اصغر جهانگیر در گفت وگو با تسنیم در پاسخ به سؤالی در خصوص اعتصاب غذای حمید بقایی معاون اجرایی ریاست جمهوری در دولت دهم اظهار کرد: تمهیدات مورد نیاز را جهت وی فراهم کردیم و آنجایی که نیاز به حضور دکتر باشد، مانند سایر زندانیان به صورت روزانه از دکتر مقیم و حتی پزشکان متخصص استفاده می شود.

توضیح مدیر شرکت زندان‌ها راجع به اعتصاب غذای بقایی

رئیس شرکت زندان ها و کارها تامینی و تربیتی کشور اضافه کرد: به رغم اینکه کسی تلاش می کند با نخوردن آب و غذا، شرایط بدی را جهت خود فراهم کند ولی زندان در تلاش است این اتفاق نیفتد و از آن جلوگیری شود.

جهانگیر افزود: حتی اگر فردی از نظر معنوی و روانی دچار مسئله باشد و آب و غذا نخورد، ما به عنوان مجموعه زندان تلاش می کنیم فرد را از نظر معنوی و روانی بازسازی و ارشاد و شرایط مناسبی را جهت وی فراهم کنیم.

رئیس شرکت زندان‌ها و کارها تامینی و تربیتی کشور ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص اعتصاب غذای حمید بقایی که جهت تحمل ۱۵ سال حبس در زندان اوین به سر می‌برد گفت: تمهیدات

رئیس شرکت زندان ها تاکید کرد: اگر هم در این طور مواقع نیاز به حضور دکتر باشد، از دکتر استفاده می شود و در این ارتباط مشکلی وجود ندارد.

۲۲ اسفند سال ۹۶ بود که دادستانی پایتخت کشور عزیزمان ایران اعلام کرد: بعد از تایید حکم دادگاه بدوی حمید بقایی در دادگاه تجدیدنظر استان پایتخت کشور عزیزمان ایران و قطعیت آن و هم چنین ابلاغ حکم صادره، مأمورین پلیس نسبت به دستگیری و معرفی محکوم علیه جهت اجرای حکم صادره از جمله ۱۵ سال حبس و چهل و سه میلیارد تومان جزای نقدی اقدام کرده و به زندان معرفی شد.

واژه های کلیدی: ایران | زندان | اعتصاب | زندانی | استفاده | حمید بقایی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz