شاخه اندازی اطلاعات شناسنامه شناسنامه

شاخه: اندازی اطلاعات شناسنامه شناسنامه الکترونیکی خبر اقتصادی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی را گران کرد! ، سکه&quot، شایعات &quot

رییس اتحادیه فروشندگان و تولیدکنندگان طلا و جواهر از زیاد کردن قیمت‌ها در بازار طلا و سکه خبر داد و گفت:‌ علت زیاد کردن قیمت سکه شایعات مطرح‌ شده است درخصوص پول

را گران کرد! ، سکه&quot، شایعات &quot

شایعات "سکه" را گران کرد!

عبارات مهم : بازار

رییس اتحادیه فروشندگان و تولیدکنندگان طلا و جواهر از زیاد کردن قیمت ها در بازار طلا و سکه خبر داد و گفت: علت زیاد کردن قیمت سکه شایعات مطرح شده است درخصوص پولشویی هست.

ابراهیم محمدولی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: امروز سکه تمام طرح تازه دو میلیون و ۸۸۳ هزار تومان فروخته می شود و سکه تمام طرح قدیم نیز دو میلیون و ۷۲۱ هزار تومان است.

وی افزود: نیم سکه و ربع سکه نیز به ترتیب یک میلیون و ۳۹۶ و ۷۱۱ هزار تومان فروخته می شوند. همچنین سکه های یک گرمی ۴۱۱ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۲۴۴ هزار تومان قیمت دارد. هر مثقال طلای ۱۷ عیار هم یک میلیون و ۴۱ هزار تومان داد و ستد می شود.

را گران کرد! ، سکه&quot، شایعات &quot

محمدولی راجع به علت زیاد کردن قیمت ها توضیح داد: اگر به تعهدات درست عمل شود در کوتاه مدت در کم کردن قیمت اثرگذار هست، در غیر این صورت هم قیمت ها زیاد کردن خواهد داشت و هم نوسانات و شدت چالش ها زیاد می شود. این روزها حرف و حدیث و شایعات در بحث ارز و سکه مطرح می شود و زمزمه هایی در بحث پولشویی شده است که باعث زیاد کردن قیمت هاشده است.

وی تاکید کرد: جهت اینکه در بازار و اقتصادمان آرامش ایجاد شود، نباید اصلا این شایعات به وجود آید و امیدواریم بازار به آرامش اولیه برگردد.

رییس اتحادیه فروشندگان و تولیدکنندگان طلا و جواهر از زیاد کردن قیمت‌ها در بازار طلا و سکه خبر داد و گفت:‌ علت زیاد کردن قیمت سکه شایعات مطرح‌ شده است درخصوص پول

رییس اتحادیه فروشندگان و تولیدکنندگان طلا و جواهر با بیان اینکه هر اونس طلای جهانی ۱۲۴۲ دلار هست، اظهار کرد: در قیمت طلای داخلی با قیمت جهانی خیلی فاصله نداریم. فقط شدت فاصله بین سکه و طلا وجود دارد. عرضه و تقاضا هم روی بازار سکه اثرگذار است و از طرفی بحث تحریم هاست که روز به روز نزدیک تر می شود و افراد هم ممکن است حرف هایی را بیان کنند که در بحث طلا و ارز اثرگذار باشد.

محمدولی در پاسخ به اینکه آیا زیاد کردن تقاضا از روز گذشته باعث زیاد کردن قیمت سکه شده است هست، گفت: زیاد کردن تقاضا اثرگذاری جزئی دارد ولی در روزهای اخیر علت مهم زیاد کردن قیمت طلا زیاد کردن تقاضا نبوده هست. ممکن است افراد حضور پیدا کنند و بخواهند به صورت های خاصی سکه و طلاهای آب شده است خریداری و سرمایه خود را از مملکت خارج کنند، ولی اینکه افراد مصرف کننده مراجعه کرده و تقاضای سکه داشته باشند، بعید است و ظواهر این را نشان نمی دهد.

وی با بیان اینکه نمی شود با اوضاع موجود قیمت ها را آینده نگری کرد، گفت: اگر همین روالی که در یکی – دو روز اخیر بوده ادامه پیدا کند، ممکن است زیاد کردن قیمت داشته باشیم ولی اگر نوسانات آرامش پیدا کند، ممکن است کم کردن قیمت داشته باشیم.

را گران کرد! ، سکه&quot، شایعات &quot

واژه های کلیدی: بازار | شایعات | میلیون | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz